Domů   RSS   Registrace   A A A A  

Dětské tábory - U Kateřiny

www.ukateriny.cz/ubytovani


Hlavní navigace

Nacházíte se zde: www.ukateriny.cz/ubytovani » Články » UBYTOVÁNÍ

UBYTOVÁNÍ

AREÁL "U KATEŘINY" JE PRO HOSTY V PROVOZU V MĚSÍCÍCH:

KVĚTEN, ČERVEN a ZÁŘÍ

! POZOR ! V měsících červenec a srpen neubytováváme, probíhají u nás letní tábory!!

Ubytování: chatky (čtyřlůžkové a dvoulůžkové) standardně vybaveny patrovými postelemi, stolem se židlí, policemi, el. zásuvkou a osvětlením (lůžkoviny jsou v ceně)

Sociální zařízení: nachází se v bezprostřední blízkosti chatek a splňuje veškerá očekávání zákazníka vč. teplé vody po celý den

Stravování: hosté mají možnost si dopředu objednat stravu (snídaně, včeře), po domluvě lze zajistit i svačinky či večerní opékání/grilování

Zázemí: prostorná jídelna pro 100 strávníků se nachází v hlavní budově, kde jsou k dispozici rovněž podkrovní sál, recepce, občerstvení a venkovní posezení na zahrádce. V další zděné budově se nachází sál, pokoje, malá kuchyňka a sociální zařízení. Pergola nabízí zastřešenou plochu či klubovnu s vlastní kuchyňkou.

K dispozici je rovněž půjčovna sportovního nářadí (zdarma), víceúčelové hřiště na volejbal, basket či tenis, fotbalové hřiště, velké travnaté plochy, stoly na ping-pong, venkovní ohniště a gril.

Kousek od areálu, asi 15 minut pěšky, se nachází přírodní koupaliště, minigolf a tenisové kurty.

Z bezpečnostních důvodů neumožňujeme ubytování se psem.

Teambuilding a firemní akce

Stále rozšiřujeme naše služby a ve spolupráci se společností Andratraining, s. r. o. zajistíme teambuilding nebo jinou firemní akci. Pokud se chcete dozvědět více o různých typech programů, pokračujte sem.
Další možnosti

Náš Facebook
Náš Skype
Ke stažení