Dětské tábory - U Kateřiny

www.ukateriny.cz/ubytovani

UBYTOVÁNÍ

CENÍK

REZERVACE

FOTOGALERIE

OKOLÍ

KARAVANOVÉ STÁNÍ

KONTAKT

Nacházíte se zde: www.ukateriny.cz/ubytovani » Články » Teambuilding a firemní akce

Teambuilding a firemní akce

Pokud si chcete svůj pobyt v našem areálu zpříjemnit zážitky nebo zajímavým programem, zajistíme pro vás teambuilding podle vašich představ a cílů.

Teambuilding, vzdělávání a rozvoj

Ve spolupráci s teambuildingovou agenturou Andra training, s.r.o. připravujeme programy zaměřené na rozvoj v oblasti týmové spolupráce a osobnostní typologie za přítomnosti zkušených lektorů či psychologů.

Pro neziskové organizace a sociální pracovníky můžeme připravit akreditované školení či
semináře na vybraná témata. Pokud máte zájem o teambuilding nebo program v tomto duchu, zašlete Vaši představu a požadavky na adresu infoandra.cz.     

Zábavné a zážitkové programy

RS "U Kateřiny" a jeho okolí nabízí ideální podmínky pro organizování nejrůznějších firemních akcí. Mohou být realizovány ve vnitřních prostorech, ale především díky okolním lesům, loukám a přírodním podmínkám v okolí, jsou zde ideální podmínky pro outdoorové programy.

Pokud máte zájem o teambuilding, který vás bude bavit, a ze kterého si neodnesete nic jiného, než skvělé a nezapomenutelné zážitky, jsme tu pro vás.

Na vašem teambuildingu se mohou objevit vysoké i nízké lanové překážky, potápění, paintball, strategické hry, expedice, GPS programy a jiné zajímavé aktivity.

Vybírat si můžete z katalogu programů nebo nám napište vaši představu a my vám nabídneme program určený přímo pro vaši skupinu. 

 

Kontakt:

Andra training, s. r. o.

www.andra.cz, info@adnra.cz

Švédská 3, Olomouc

 

grafická verze