Domů   RSS   Registrace   A A A A  

Dětské tábory - U Kateřiny

www.ukateriny.cz/ubytovani


Hlavní navigace

Nacházíte se zde: www.ukateriny.cz/ubytovani » Články » Teambuilding a firemní akce

Teambuilding a firemní akce

Pokud si chcete svůj pobyt v našem areálu zpříjemnit zážitky nebo zajímavým programem, zajistíme pro vás teambuilding podle vašich představ a cílů.

Teambuilding, vzdělávání a rozvoj

Ve spolupráci s teambuildingovou agenturou Andra training, s.r.o. připravujeme programy zaměřené na rozvoj v oblasti týmové spolupráce a osobnostní typologie za přítomnosti zkušených lektorů či psychologů.

Pro neziskové organizace a sociální pracovníky můžeme připravit akreditované školení či
semináře na vybraná témata. 
Pokud máte zájem o teambuilding nebo program v tomto duchu, zašlete Vaši představu a požadavky na adresu infoandra.cz    

Zábavné a zážitkové programy

RS "U Kateřiny" a jeho okolí nabízí ideální podmínky pro organizování nejrůznějších firemních akcí. Mohou být realizovány ve vnitřních prostorech, ale především díky okolním lesům, loukám a přírodním podmínkám v okolí, jsou zde ideální podmínky pro outdoorové programy.

Pokud máte zájem o teambuilding, který vás bude bavit, a ze kterého si neodnesete nic jiného, než skvělé a nezapomenutelné zážitky, jsme tu pro vás.

Na vašem teambuildingu se mohou objevit vysoké i nízké lanové překážky, potápění, paintball, strategické hry, expedice, GPS programy a jiné zajímavé aktivity.

Vybírat si můžete z katalogu programů nebo nám napište vaši představu a my vám nabídneme program určený přímo pro vaši skupinu. 

 

Kontakt:

Andra training, s. r. o.

www.andra.cz, info@adnra.cz

Švédská 3, Olomouc

 

Fotografie

teambuilding (1) teambuilding (15) teambuilding (17) teambuilding (16) teambuilding (14) teambuilding (13) teambuilding (12) teambuilding (11) teambuilding (10) teambuilding (8) teambuilding (7) teambuilding (6) teambuilding (5) teambuilding (4) teambuilding (3) teambuilding (2) teambuilding (16.2) teambuilding (18) teambuilding (20) teambuilding (21) teambuilding (22)Další možnosti

Náš Facebook
Náš Skype
Ke stažení