Dětské tábory - U Kateřiny

www.ukateriny.cz/ubytovani

UBYTOVÁNÍ

CENÍK

REZERVACE

FOTOGALERIE

OKOLÍ

KARAVANOVÉ STÁNÍ

KONTAKT

Nacházíte se zde: www.ukateriny.cz/ubytovani » Články » REKREAČNÍ AREÁL

REKREAČNÍ AREÁL

Rekreační areál "U Kateřiny" se nachází uprostřed krásné přírody moravskoslezských Beskyd v těsné blízkosti historického městečka Štramberka, které je pro svou charakteristiku roubených chalup nazýván moravským Betlémem.

Areál je ideálně situovaný pro turistické výlety do okolí, relaxační procházky po klidných libotínských pasekách či aktivní prohlídky památek a muzeí, které jsou v okolí zastoupeny v hojném počtu.

Svou kapacitou a možnostmi je středisko vhodné pro organizované pobyty či firemní setkání. Objekt má pokrytí signálem wifi a nechybí zde ani vlastní velké parkoviště.

Kapacita objektu je 250 lůžek umístěných ve čtyřlůžkových chatkách, které jsou standardně vybavené patrovými postelemi, stolem se židlí, policemi, el.zásuvkou a osvětlením. Skupiny do 40 osob lze rovněž ubytovat v pokojích v budově, kde je k dispozici společné sociální zařízení, malá kuchyňka a sál.

Stravování je zajištěno vlastní kuchyní v hlavní budově, kde se kromě jídelny nachází i velký sál vhodný jako učebna, recepce s občerstvením a posezení na venkovní zahrádce.

Ochrana osobních údajů    Kamerový systém        Všeobecné smluvní podmínky grafická verze