Domů   RSS   Registrace   A A A A  

Letní dětský tábor - U Kateřiny

www.ukateriny.cz/detsky-tabor


Hlavní navigace

Nacházíte se zde: www.ukateriny.cz/detsky-tabor » Články » Tábor - areál

Tábor - areál

ČTYŘI TURNUSY se zajímavou celotáborovou hrou, plné zábavy a her.

Ve spolupráci s organizací AIESEC v rámci projektu SUMMER CAMP k nám každoročně na tábory jezdí dva zahraniční studenti. Děti tak mají možnost po celou dobu pobytu konverzovat s anglicky hovořícími cizinci. Studenti jsou přítomni na každém turnuse a pomáhají vedoucím s vedením oddílů. 

INFORMACE O TÁBOŘE

Rekreační areál se nachází uprostřed krásné přírody moravskoslezských Beskyd v blízkosti městečka Štramberka,
15 minut chůze od tábora se nachází koupaliště a minigolf.

Děti jsou v areálu ubytovány ve 4 a 5 lůžkových chatičkách, sociální zařízení se nachází v blízkosti chatek.

Stravování dětí je zabezpečeno vlastní kuchyní. Jídlo se podává 5x denně (snídaně, oběd, svačina, večeře, večerní svačina), celodenní pitný režim je zajištěn. Na sestavování jídelníčku dohlíží spolu s kuchařkou a hospodářkou i krajská hygienická stanice.

V areálu je k dispozici víceúčelové hřiště (na volejbal, košíkovou, kopanou, tenis), ohniště, venkovní herní prvky, pingpongové stoly a součástí je i velká louka. V případě nepříznivého počasí je zde dostatek velkých krytých prostor (sály, pergola, jídelna).

O zajištění a zábavu dětí se stará velký počet vedoucích a praktikantů, nad kterými dohlíží provozovatel tábora, hlavní vedoucí a hospodář. Pro děti je zajištěn program dle tématu celotáborové hry, soutěže, výlety a návštěvy koupaliště.

Díky velké kapacitě tábora je na všech turnusech dostatek dětí zastupujících všechny věkové kategorie, takže si zde každý najde své vrstevníky a nové kamarády. 

Zdravotníci jsou v táboře k dispozici dětem nepřetržitě 24 hodin denně. Pro nemocné děti je nachystána ošetřovna se 2 pokoji, WC, umyvadlem a vyšetřovnou. Lékař je zajištěn smluvně a zdravotníci mají pro případ potřeby k dispozici vůz.Webkamera 1
Webkamera 2
Webkamera 3
Další možnosti

Náš Facebook
Náš Skype
Ke stažení