Letní dětský tábor - U Kateřiny

www.ukateriny.cz/detsky-tabor

CENÍK a TERMÍNY

PŘIHLÁŠKA a PLATBA

CELOTÁBOROVÉ HRY

FOTOGALERIE

BRIGÁDY

KONTAKT

Nacházíte se zde: www.ukateriny.cz/detsky-tabor » Články » Jak u nás fungují turnusy

Jak u nás fungují turnusy

Rekreační areál se nachází uprostřed krásné přírody moravskoslezských Beskyd v blízkosti městečka Štramberka, 15 minut chůze od tábora se nachází koupaliště a minigolf.

Děti jsou v areálu ubytovány ve 4 a 5 lůžkových chatičkách, sociální zařízení se nachází v blízkosti chatek.

Stravování dětí je zabezpečeno vlastní moderní kuchyní. Jídlo se podává 5x denně (snídaně, oběd, svačina, večeře, večerní svačina), celodenní pitný režim je zajištěn. Na sestavování jídelníčku dohlíží spolu s kuchařkou a hospodářkou i krajská hygienická stanice. Z důvodu neproškoleného personálu a pracovní vytíženosti v kuchyni nejsme schopni přijmout k pobytu na letní tábor dítě se specifickou dietou či omezeným  stravovacím režimem.

V areálu je k dispozici víceúčelové hřiště (na volejbal, košíkovou, kopanou, tenis), fotbalové hřiště, ohniště, venkovní herní prvky, pingpongové stoly a velká louka. V případě nepříznivého počasí je zde dostatek velkých krytých prostor (sály, pergola, jídelna).

O zajištění a zábavu dětí se stará velký počet vedoucích a praktikantů, nad kterými dohlíží provozovatel tábora, hlavní vedoucí a hospodář. Pro děti je zajištěn program dle tématu celotáborové hry, soutěže, výlety a návštěvy koupaliště.

Díky velké kapacitě tábora je na všech turnusech dostatek dětí zastupujících všechny věkové kategorie, takže si zde každý najde své vrstevníky a nové kamarády. 

Zdravotníci jsou v táboře k dispozici dětem nepřetržitě 24 hodin denně. Pro nemocné děti je nachystána ošetřovna se 2 pokoji, WC, umyvadlem a vyšetřovnou. Lékař je zajištěn smluvně a zdravotníci mají pro případ potřeby k dispozici vůz.

grafická verze