Domů   RSS   Registrace   A A A A  

Letní dětský tábor - U Kateřiny

www.ukateriny.cz/detsky-tabor


Hlavní navigace

Nacházíte se zde: www.ukateriny.cz/detsky-tabor » Články » Celotáborové hry » Mgr. Petra Krupanská - hlavní vedoucí 3. turnusu

Mgr. Petra Krupanská - hlavní vedoucí 3. turnusu

 Petra Krupanská, to je jméno nové hlavní vedoucí
 třetího turnusu od léta 2017. Na naše tábory
 jezdí od roku 2000 jako dítě a od roku 2005 jako
 oddílový vedoucí. 
 Nahradí tak Mariana Borsiczkého, který v
 roli 
hlavního vedoucího končí, ale bude dále jezdit
 jako 
oddílový vedoucí a pomáhat Petře v začátcích.

     

 

Petra se narodila v Moravskoslezském kraji. Na základní školu i osmileté gymnázium chodila do Havířova. Po maturitě se přestěhovala za studiem Právnické fakulty Univerzity Karlovy do Prahy. Nyní je advokátkou a má svou advokátní kancelář v Praze.

 

Koníčky a záliby

Ačkoli je Petřiným nejoblíbenějším „ročním obdobím“ tábor, má moc ráda také podzim. Na podzim totiž nejraději jezdí na výlety do přírody nebo na české hrady či zříceniny.

Celoročně pak ve svém volném čase hraje stolní tenis, laser game, únikové a deskové hry. Má doma hodně zvířat, mimo jiné tři kočky, psa a pavouky. Zajímá se o počítače, a kdyby nebyla advokátkou, nejspíš by chtěla být počítačovou programátorkou.

  

Tábory 

Na tábory začala jezdit ve svých 8 letech. Na třetím turnusu na táboře „U Kateřiny“ byla Petra poprvé jako dítě v roce 2000. Od té doby si nedovede léto bez tábora „U Kateřiny“ představit, a pokud jí to pracovní povinnosti dovolí, jezdí na tábory téměř každý rok.

       

Kontakt: Petra.Krupanska@seznam.czWebkamera 1
Webkamera 2
Webkamera 3
Další možnosti

Náš Facebook
Náš Skype
Ke stažení