Domů   RSS   Registrace   A A A A  

Letní dětský tábor - U Kateřiny

www.ukateriny.cz/detsky-tabor


Hlavní navigace

Nacházíte se zde: www.ukateriny.cz/detsky-tabor » Články » Celotáborové hry » Marian Borsiczky - 4. turnus

Marian Borsiczky - 4. turnus

   

Marian Borsiczky je hlavním vedoucím, který má na starosti 4. turnus.
Je mu 33 let, pochází z Prostějova a nyní žije v Olomouci, kde také pracuje. Vzhledem k jeho pracovnímu zaměření a praxi, mají turnusy ten správný šmrnc!

Jako dítě jezdil na různé tábory do Jeseníků a když v roce 2007 přišla nabídka pozice vedení na táboře "U Kateřiny", ani chvíli nezaváhal. Vyzkoušel si pozice oddílového, sportovního vedoucího i zástupce hlavního vedoucího. Od roku 2012 jezdí již jako hlavní vedoucí. 

Svůj tým vedoucích sestavuje ze zkušených a pohodových lidí, které práce s dětmi baví. S tím jsou spojena pravidelná školení a doplňkové vzdělávání vedoucích v oblasti zdravovědy, bezpečnosti, prevence šikany, motivace a komunikace. 

 

Táborový program skládá s ohledem na odlišné povahy, dovednosti a schopnosti dětí. Každý tak má možnost najít si něco svého, co ho bude bavit a v čem bude dobrý. Při plánování celotáborové hry si dal za cíl jak zábavnost, ale také pozitivně ovlivňovat rozvoj dětí. Zkrátka, aby si z tábora odnesly „něco navíc“.

Studium a povolání
Při jeho dálkovém studiu na vysoké škole se věnoval pedagogice volného času, v současnosti si doplňuje vzdělání studiem manažersko-ekonomického oboru v Olomouci. Je spolumajitelem společnosti zabývající se vzděláváním dospělých a zážitkovým vzděláváním, takže práce s lidmi je jeho každodenní činností.
       

Koníčky a záliby
Většinu svého volného času tráví sportem. Fotbalem, lezením, horolezectvím a skialpinismem. Za sebou má výstupy na mnoho alpských čtyřtisícovek a jiné lezecké výpravy. Byl reprezentantem ČR ve sportovním lezení na obtížnost. V zimě ho můžete potkat při výuce lyžování a snowboardingu na různých českých pohořích.

e-mail: marian.borsiczky@andra.cz  

         Webkamera 1
Webkamera 2
Webkamera 3
Další možnosti

Náš Facebook
Náš Skype
Ke stažení