Dětské tábory - U Kateřiny

www.ukateriny.cz/vylety-kurzy


Hlavní navigace

Nacházíte se zde: www.ukateriny.cz/vylety-kurzy » Články » Programy pro školy » RIKITAN

RIKITAN

Kolegové z RIKITANu nelenili a připravili pro vás dvoudenní výlet
s ubytováním v našem areálu.

kontaktní osoba: Jří Tuza e-mail: jirituza@gmail.com tel: 734 678 176

Školní výlet na 2 dny má své kouzlo a dokáže stmelit žáky i vylepšit vztahy s učiteli.

Na vlakovém nádraží ve Štramberku vás přivítá náš průvodce. Těžká zavazadla odvezeme do rekreačního střediska a s lehkými baťůžky se vydáte vstříc pestrému programu prvního dne.

Už z dálky děti ucítí vůni čerstvého perníku. V místní pekárně na vás bude čekat hlavní pekař a se zaujetím prozradí spoustu zajímavostí o této netradiční pochoutce. Na vlastní oči uvidíte, jak celá výroba probíhá a jedno ucho si sami upečete.

Zahrajeme si na lukostřelce, vyrobíme vlastní špekáčky a v minizoo se potákáme s exotickými zvířátky.

Posilněni svačinou hravě zvládneme pár schodů na Štramberskou Trúbu. Z výšky vypadá všechno jinak a děti pomalu začínají poznávat, kde všude už dnes byly. 

Na řadu přichází vrchol dne: jízda na terénních čtyřkolkách. Vůně benzínu a zvuk motoru. Než se ale posadíte za řídítka, vysvětlíme si základní pravidla a pod dozorem projedete zkušební kolečko. 

Večer dorazíte příjemně unaveni do rekreačního střediska "U Kateřiny" přímo na večeři. Ti aktivnější z vás jistě ocení bohaté sportovní zázemí, některé naopak potěší teplá sprcha. S příchodem večera rozděláte oheň a opečete špekáčky, které jste vlastnoručně vyrobili!

Druhý den nikam spěchat nemusíte. Průvodce s vámi sice již nepůjde, učitelé ale dostanou přehledné materiály s radami a tipy na program dalšího dne.

OVĚŘTE SI VOLNÝ TERMÍN na stránkách Rikitanu -  ZDE.

 

 
Další možnosti

Náš Facebook
Náš Skype
Ke stažení