Domů   RSS   Registrace   A A A A  

Letní dětský tábor - U Kateřiny

www.ukateriny.cz/detsky-tabor


Hlavní navigace

Nacházíte se zde: www.ukateriny.cz/detsky-tabor » Články » Tábor - areál

Tábor - areál

ČTYŘI TURNUSY se zajímavou celotáborovou hrou. Čtyři turnusy plné zábavy a her.

Stačí si vybrat a navíc pokračujeme ve spolupráci s organizací AIESEC na projektu SUMMER CAMP, který zajišťuje přítomnost zahraničních studentů na našem táboře. Táborníci budou moci opět během celého pobytu nezávazně konverzovat s dvěmi anglicky hovořícími zahraničními studenty, kteří budou na každém turnuse po celou dobu dětem k dispozici a každý den budou pomáhat vedoucím s vedením oddílů. Ze zkušeností víme, že to přinese spoustu nečekané zábavy s dorozumíváním a děti se zdokonalí v jazyce.

INFORMACE O TÁBOŘE

Rekreační areál se nachází uprostřed krásné přírody moravskoslezských Beskyd v blízkosti městečka Štramberk, které je pro svou charakteristiku roubených chalup nazýváno moravským betlémem. Asi 15 minut chůze od tábora se nachází koupaliště a minigolf.
Děti jsou v areálu ubytovány ve 4-lůžkových a 5-lůžkových chatičkách, zrekonstruované sociální zařízení se nachází v blízkosti chatek.
Stravování dětí je zabezpečeno vlastní kuchyní v hlavní budově. Jídlo se podává 5x denně (snídaně, oběd, svačina, večeře, večerní svačina), je zajištěn celodenní pitný režim. Na sestavování jídelníčku dohlíží spolu s kuchařkou a hospodářkou i krajská hygienická stanice.
V areálu je k dispozici víceúčelové hřiště (na volejbal, košíkovou, kopanou, tenis), ohniště, venkovní herní prvky, pingpongové stoly a součástí je i velká louka. V případě nepříznivého počasí je zde dostatek velkých krytých prostor (sály, pergola, jídelna).
O zajištění a zábavu dětí se stará velký počet vedoucích a praktikantů, nad kterými dohlíží provozovatel tábora, hlavní vedoucí a hospodář. Pro děti je zajištěn program dle témat celotáborových her, soutěže, výlety a návštěvy koupaliště.
Díky velké kapacitě tábora je na všech turnusech mnoho dětí zastupujících každou věkovou kategorii, takže si zde každý najde své nové kamarády. Děti jsou rozděleny do oddílů, které mají velkou programovou část společnou a jsou tak v dostatečném kontaktu s dětmi z ostatních oddílů.
Zdravotníci jsou v táboře k dispozici dětem nepřetržitě 24 hodin denně. Pro nemocné děti je nachystána ošetřovna s 2 pokoji, WC, umyvadlem a vyšetřovnou. Lékař je zajištěn smluvně a zdravotníci mají pro případ potřeby k dispozici vůz.

 Webkamera 1
Webkamera 2
Webkamera 3
Další možnosti

Náš Facebook
Náš Skype
Ke stažení