Domů   RSS   Registrace   A A A A  

Letní dětský tábor - U Kateřiny

www.ukateriny.cz/detsky-tabor


Hlavní navigace

Nacházíte se zde: www.ukateriny.cz/detsky-tabor » Články » Celotáborové hry » Mgr. Petra Krupanská - hlavní vedoucí 3. turnusu

Mgr. Petra Krupanská - hlavní vedoucí 3. turnusu

 V létě 2017 se poprvé v roli hlavní vedoucí tábora  představí Petra  Krupanská. Na naše tábory 
 jezdí od roku 2000 jako dítě a od roku 2005 jako
 oddílový vedoucí.

 Nahradí tak Mariana Borsiczkého, který v roli
 hlavního vedoucího končí, ale bude dále jezdit jako
 oddílový vedoucí a pomáhat Petře v začátcích. 

     

 

Petra se narodila v Moravskoslezském kraji. Na základní školu i osmileté gymnázium chodila do Havířova. Po maturitě se přestěhovala za studiem Právnické fakulty Univerzity Karlovy do Prahy. Nyní je advokátkou a má svou advokátní kancelář v Praze.

 

Koníčky a záliby

Ačkoli je Petřiným nejoblíbenějším „ročním obdobím“ tábor, má moc ráda také podzim. Na podzim totiž nejraději jezdí na výlety do přírody nebo na české hrady či zříceniny.

Celoročně pak ve svém volném čase hraje stolní tenis, laser game, únikové a deskové hry. Má doma hodně zvířat, mimo jiné tři kočky, psa a pavouky. Zajímá se o počítače, a kdyby nebyla advokátkou, nejspíš by chtěla být počítačovou programátorkou.

  

Tábory 

Na tábory začala jezdit ve svých 8 letech. Na třetím turnusu na táboře „U Kateřiny“ byla Petra poprvé jako dítě v roce 2000. Od té doby si nedovede léto bez tábora „U Kateřiny“ představit, a pokud jí to pracovní povinnosti dovolí, jezdí na tábory téměř každý rok.

       

Kontakt: Petra.Krupanska@seznam.czWebkamera 1
Webkamera 2
Webkamera 3
Další možnosti

Náš Facebook
Náš Skype
Ke stažení