Domů   RSS   Registrace   A A A A  

Letní dětský tábor - U Kateřiny

www.ukateriny.cz/detsky-tabor


Hlavní navigace

Nacházíte se zde: www.ukateriny.cz/detsky-tabor » Články » Celotáborové hry » Mgr. Hanka Hájková - hlavní vedoucí 1. turnusu

Mgr. Hanka Hájková - hlavní vedoucí 1. turnusu

Hanka Hájková bude mít od léta 2017 na starost 1. turnus ve funkci hlavní vedoucí. Ovšem ve vedení tábora není úplným nováčkem, jelikož řadu let jezdila jako zástupkyně hlavního vedoucího Kamila Cmunta právě na 1. turnus.

  

Studium 

Hanka se narodila v Praze, kde vystudovala střední školu ekonomického zaměření, ovšem už v té době věděla, že tudy cesta nepovede. Proto se po maturitě přihlásila na Pedagogickou fakultu v Českých Budějovicích a začala studovat učitelství 2. stupně, obor český jazyk – občanská výchova, protože chtěla vždy učit a podílet se tak na vzdělávání dětí.

Se studiem bylo spojeno i stěhování do Českých Budějovic, kde bydlela po dobu studia, které v letošním roce úspěšně dokončila.

 

Povolání 

Ještě při studiu se vrhla na učení a od června 2015 působí na základní škole nedaleko Prahy jako učitelka 2. stupně.

 

Koníčky 

Hanka říká, že práce s dětmi je jejím posláním a dokazuje to každý den ve škole. Když si najde chvilku pro sebe ráda čte, ale především sportuje, aby se odreagovala. Nejvíce jí baví volejbal a kuželky.

Ráda se podívá i na pěkný film, ale nejraději tráví čas s přáteli.

    

Tábor

Na tábory začala jezdit už v 10 letech a od té doby jsou zkrátka součástí jejího života.

Co se týče táboru U Kateřiny, tomu začala být věrná od roku 2008. Nejprve jako praktikantka, následně oddílová vedoucí a od roku 2011 byla ve funkci zástupkyně hlavního vedoucího. Během posledních let jezdila i na náš 4. turnus jako oddílová vedoucí.

 

    

Kontakt: hajkova.hannah@seznam.czWebkamera 1
Webkamera 2
Webkamera 3
Další možnosti

Náš Facebook
Náš Skype
Ke stažení